Novinky z naší firmy

13.04.2017

Společnost GEORGI Transporte vyznamenána Lufthansou Cargo

vyznamenána Lufthansou Cargo GEORGI Transporte byla 09.03.17 ocenena Lufthansou Cargo AG, Frankfurt, jako oficiální Premium Road Partner.
Tímto nejvyšším vyznamenáním udeleným Dr. Alexisem von Hoensbroechem, predstavenstvem Produkt und Vertrieb Lufthansa Cargo, ocenuje nákladní letecká spolecnost dobrou a spolehlivou spolupráci se spolecností GEORGI Transporte. Krome spolehlivosti je hlavním faktorem pri výberu také flexibilita a presnost.
Již pres 30 let je GEORGI Transporte spolehlivým strategicky duležitým partnerem Lufthansy Cargo. Už v roce 2016 byly opet uzavreny nové smlouvy, které zarucují další spolupráci a tím i prepravované množství. Udelené vyznamenání podtrhuje tímto, že spolupráce bude v tomto roce rozšírena a bude dlouhodobe pokracovat. Tímto zajištuje GEORGI Transporte také v budoucnu i nadále podstatnou cást globálního retezce prepravních procesu spolecnosti Lufthansa Cargo.
Za GEORGI Transporte prevzali vyznamenání Jürgen Georgi, majitel a CEO, Christian Georgi, Head of Marketing, Jutta Horwath, CFO a Michel Diehl, Executive Assistent. Naplnuje nás hrdostí, že jsme na základe velmi dobré spolupráce se spolecností Lufthansa Cargo obdrželi toto vyznamenání.

zpět k přehledu